V pátek 7.10.2022 bude z technických důvodu ZAVŘENO.

Přívěsný vozík BASIC 2 N

Výroba ukončena

Ložná plocha [mm]: 2040 x 1090
Celková hmotnost [kg]: 750 až 750
Užitečná hmotnost [kg]: až 640
Bočnice: pozinkovaný plech
Výška bočnic: 340 mm
Typ oje: V oj
Konstrukční rychlost: 130 km/h
Kola: vedle ložné plochy
Velikost kol: 13 palců
Počet náprav: 1
Brzděný: ne
NENÍ SKLADEM - Ověřit dostupnost?
Cena: na dotaz   |   Kontaktujte nás
BASIC 2 je základní model nákladního přívěsu, který však nepostrádá robustní rám ani osazení kvalitními značkovými komponenty.

Pevný, ocelový, žárově pozinkovaný rám je osazený nápravou AL-KO s unikátním systémem odpružení uloženým v šestihranné nápravnici. Tento systém dík vysokému vlastnímu útlumu zajišťuje oproti standardním čtyřhranným nápravnám komfortnější odpružení bez zvýšených nároků na údržbu.
Zapouzdřená bezúdržbová ložiska AL-KO s trvalou nápní tuku dlouhodobě zajistí bezproblémový provoz bez zbytečných nákladů na servis. 
Podlaha z vodovzdorné překližky tl. 9 mm s protiskluz. úpravou je zpevněná třemi robustními ocelovými příčkami vevařenými v rámu.
 • Plechové pozinkované bočnice o výšce 34 cm jsou již v základní ceně osazeny čepy pro snadné uchycení plachty. Tu lze doobjednat samostatně i dodatečně bez nutnosti složité montáže.
  Zadní výklopné čelo lze velmi jednoduše vysadit a odejmout. To se hodí např. při převozu delších materiálů přesahujících ložnou plochu.
  Třináctipalcová kola si poradí s každou nerovností a v kombinaci se systémem odpružení AL-KO se osvědčí i horších silnicích a cestách. 
  Blatníky AL-KO z houževnatého plastu nepostrádají zástěrky na rozdíl od některých konkurenčních výrobků podobné cenové kategorie.  
  Zadní sdružené svítilny Jokon série 830 jsou zárukou bezproblémové funkčnosti a dlouhodobé dostupnosti jak náhradních skel, tak kompletních svítilen.
  Tažná kulová spojka AL-KO  se stiskací pojistkou a ukazatelem míry opotřebení zajistí bezpečné připojení k tažnému automobilu. 
  V základní ceně je zahrnutý přívěs se schválenou max. rychlostí 130 km/h, s 34 cm vysokými bočnicemi a zadním výklopným snadno odnímatelným čelem. K přívěsu od nás obdržíte krom COC listu i čistopis českého technického průkazu a v případě zájmu můžete přímo na prodejně uzavřít smlouvu na povinné ručení. Přihlášení přívěsu je tak stejně snadné, jako při koupi nového automobilu. 
 • Základní výbava přívěsného vozíku:


  • robustní rám
  • 3 příčky pod podlahou
  • náprava AL-KO

  Příplatková výbava:


  • zámek kloubu
  • opěrné kolečko
  • kotvící oka
     
  Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou být doplněny o příplatkovou výbavu. Změna cen vyhrazena. Cenová nabídka platí pouze přes internetovou rezervaci či s vytištěnou nabídkou.